| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 15.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 16.000 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 6.000 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 6.400 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -20/46 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | AP160S2SK1FA(H)/1U160S2SP1FB |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 51200 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 15.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 16.000 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 5.6 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 6.000 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -20/46 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 68 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 75 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 7400 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 600/1850/350 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 950/1350/370 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 50 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 101 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | НЕ СЕ ВКЛЮЧВА В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6936294588426 |











