| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 3 ГАЗОВИ 1 ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | FSE 53320 DWCS / |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 3 ГАЗОВИ 1 ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Не |
| ВЪРТЯЩ СЕ ГРИЛ-ШИШ: | Не |
| КАТАЛИТИЧНИ ПАНЕЛИ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 60 L |
| БРОЙ ТАВИ: | 1 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842117725 |








