| NUMBER OF HEATING ZONES | 3 ГАЗОВИ 1 ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| NUMBER OF FUNCTION | 8 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | FSE 53320 DWCS / |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 3 ГАЗОВИ 1 ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 8 |
| ENERGY CLASS: | A |
| ELECTRICAL TIMER: | Yes |
| PROGRAMMER: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | No |
| TURN SPIT: | No |
| CATALYTIC PANEL: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| VOLUME: | 60 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| SOFT CLOSE: | No |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842117725 |








