| РЕЗОЛЮЦИЯ | 12.0 MPx |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 4 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | OLYMPUS |
| МОДЕЛ: | TG-7 RED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12.0 MPx |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 4 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.6 см |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 1/1.3" BSI CMOS |
| ISO: | 100-1600 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | ПЛАСТМАСА |
| ВОДОУСТОЙЧИВ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ВИДЕО КЛИП: | 4К 3840 x 2160 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4545350055981 |










