| ХАРД ДИСК | SSD 825 GB 5.5GB/S |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА | ВАУЧЕР ЗА FORTNITE CHAOS |
| Марка | PLAYSTATION |
| МОДЕЛ: | 5 (SLIM) DIGITAL EDITION |
| КРАТКО ИМЕ НА МОДЕЛА: | PS5 |
| ПРОЦЕСОР: | X86-64-AMD RYZEN “ZEN 2” |
| ГРАФИЧЕН ПРОЦЕСОР: | AMD RADEON RDNA UP TO 2.23 GHz |
| ПАМЕТ: | GDDR6 16GB, 448GB/s BANDWIDTH |
| ХАРД ДИСК: | SSD 825 GB 5.5GB/S |
| BLUETOOTH: | Да |
| ВХОДОВЕ: | USB TYPE-A x 2, USB TYPE-C |
| ИЗХОДИ: | HDMI SUPPORT OF 4K AND 8K TVs |
| БЕЗЖИЧЕН КОНТРОЛЕР: | Да |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА: | ВАУЧЕР ЗА FORTNITE CHAOS |
| РАЗМЕР: | 358 X 96 X 216 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 711719021742 |













