| МОЩНОСТ | 2400 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 5.50 L |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | 1588 |
| ТИП: | КУХНЕНСКА МАШИНА |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 5.50 L |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| МИКСЕР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.300 kg |
| EAN | 8003705115996 |










