| POWER | 2400 W |
| SPEED LEVELS | 7 |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 5.50 L |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | 1588 |
| TYPE: | KITCHEN MACHINE |
| POWER: | 2400 W |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 5.50 L |
| ATTACHMENT FOR KNEADING DOUGH: | Yes |
| MIXER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.300 kg |
| EAN | 8003705115996 |













