| POWER | 1250 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 3.90 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MC812M844 |
| TYPE: | KITCHEN ROBOT |
| POWER: | 1250 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 3.90 L |
| AUTO FUNCTIONS: | Yes |
| CITRUS PRESS: | Yes |
| ATTACHMENT FOR KNEADING DOUGH: | Yes |
| MIXER: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.000 kg |
| EAN | 4242005109340 |

















