| МОЩНОСТ | 1250 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 3.90 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MC812M844 |
| ТИП: | КУХНЕНСКИ РОБОТ |
| МОЩНОСТ: | 1250 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 3.90 L |
| АВТОМАТИЧНИ ФУНКЦИИ: | Да |
| ЦИТРУС ПРЕСА: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| МИКСЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.000 kg |
| EAN | 4242005109340 |

















