| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 5.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ТИП БАТЕРИЯ | 2 x AAA |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | KSC-2044 |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 5.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ИНДИКАЦИЯ ЗА ИЗТОЩЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 2 x AAA |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.400 kg |
| EAN | 3800139251406 |





