| WEIGHT CAPACITY | 5.00 kg |
| MATERIAL | PLASTIC |
| BATTERY TYPE | 2 x AAA |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | KSC-2044 |
| WEIGHT CAPACITY: | 5.00 kg |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| DISPLAY: | Yes |
| LOW BATTERY INDICATOR: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 2 x AAA |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.400 kg |
| EAN | 3800139251406 |





