| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE 7 240H |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.2 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS-Level, МАТОВ, 144 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5060 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | MSI |
| МОДЕЛ: | CYBORG 15 B2RWFKG |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 2.100 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE 7 240H |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.2 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS-Level, МАТОВ, 144 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5060 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR7 |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p + Privacy shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB-A 3.2, 1x USB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, LAN |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 55.2Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | TRANSLUCENT BLACK |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711377393232 |

































