| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I9-13900H |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.4 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | AG16-71P-989Q NX.JS9EX.005 |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.650 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i9 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I9-13900H |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.4 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.1 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB-A 3.2, 2x USB-C 3.2 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3-CELL 53 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | PURE SILVER |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474807816 |


























