| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE 7 150U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.4 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | X1504VA-BQ702W |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.700 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE 7 150U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.4 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR4 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | МАТОВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p + Privacy shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.2 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB 2.0, 2x USB 3.2, USB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, FPS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3-CELL 42 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | QUIET BLUE |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711387749524 |































