| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 8 GB |
| SSD | 128 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL N100 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 3.4 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL UHD GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 HOME S |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Slim 3 15IAN8 82XB00JSBM |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 8 GB |
| SSD: | 128 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | UFS 3.1 |
| ТЕГЛО: | 1.550 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL N |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL N100 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 3.4 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | TN, МАТОВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL UHD GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p + Privacy Shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.2 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB-A 3.2, 1x USB-C 3.2 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, Card reader |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 HOME S |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Не |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3 CELL 47 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | ARCTIC GREY |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 199273235872 |



































