| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I5-1240P |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 1.7 - 4.4 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, МАТОВ, 60 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Yoga Slim 6 14IAP8 82WU0022BM |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.350 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i5 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I5-1240P |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 1.7 - 4.4 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ, 60 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2240x1400 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL IRIS XE GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p+IR + Privacy shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.1 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB 3.2, 2x THUNDERBOLT 4 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 CELL 65 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 196803489842 |


























