| ТИП | 2-IN-1 |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 5825U |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 2.0 - 4.5 GHz |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, ЛЪСКАВ, TOUCH |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | AMD RADEON GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Flex 5 14ABR8 82XX00GBBM |
| ТИП: | 2-IN-1 |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 5825U |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2.0 - 4.5 GHz |
| RAM: | 16 GB |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR4X |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 35.6 см |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | AMD RADEON GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + Privacy Shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB-A 3.2, 1x USB-C 3.2 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, SD Card Reader |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3 cell 52.5Wh Li-Ion |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО: | Да |
| ТЕГЛО: | 1.550 kg |
| ЦВЯТ: | ABYSS BLUE |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198157179677 |

































