| ДЪЛЖИНА | 170.00 см |
| ВИСОЧИНА | 155.00 см |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 240.000 kg |
| Марка | HD |
| МОДЕЛ: | 8647 |
| ТИП: | ЛЮЛКА МЕТАЛНА |
| ДЪЛЖИНА: | 170.00 см |
| ШИРИНА: | 115.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 155.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ, ТЕКСТИЛЕН И ПОЛИЕСТЕР |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ: | 240.000 kg |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 25.000 kg |
| EAN | 8939973119155 |










