| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| БРОЙ ПРИСТАВКИ | 3 |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BHA715/00 |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ДИАМЕТЪР MM: | 50.00 мм |
| БРОЙ ПРИСТАВКИ: | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.80 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.010 kg |
| EAN | 8720689002820 |













