| МОЩНОСТ | 39.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 25.00 мм |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | CI4740 |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 39.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 25.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.413 kg |
| EAN | 5038061139976 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 39.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 25.00 мм |
| Марка | REMINGTON |
| МОДЕЛ: | CI4740 |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 39.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 25.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.413 kg |
| EAN | 5038061139976 |