| POWER | 39.00 W |
| DIAMETER MM | 25.00 мм |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | CI4740 |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 39.00 W |
| DIAMETER MM: | 25.00 мм |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.413 kg |
| EAN | 5038061139976 |








i
"" Today
| POWER | 39.00 W |
| DIAMETER MM | 25.00 мм |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | CI4740 |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 39.00 W |
| DIAMETER MM: | 25.00 мм |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.413 kg |
| EAN | 5038061139976 |