| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 30.00 мм |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | UB9540F0 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 30.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.530 kg |
| EAN | 3121040092514 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 30.00 мм |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | UB9540F0 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 30.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.530 kg |
| EAN | 3121040092514 |