| POWER | 1000.00 W |
| DIAMETER MM | 30.00 мм |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | UB9540F0 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| DIAMETER MM: | 30.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.530 kg |
| EAN | 3121040092514 |









i
"" Today
| POWER | 1000.00 W |
| DIAMETER MM | 30.00 мм |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | UB9540F0 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| DIAMETER MM: | 30.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.530 kg |
| EAN | 3121040092514 |