| POWER | 1000.00 W |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF9540F0 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.192 kg |
| EAN | 3121040062739 |







i
"" Today
| POWER | 1000.00 W |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF9540F0 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.192 kg |
| EAN | 3121040062739 |