| МОЩНОСТ W | 800.0 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | MO20E2BH |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ W: | 800.0 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | ЕМАЙЛИРАНО |
| ТАЙМЕР ДО: | 35.000 мин |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ТЕГЛО: | 10.30 kg |
| ВИСОЧИНА: | 26.00 см |
| ШИРИНА: | 46.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 35.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 20.00 L |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ: | 1000 W |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 3838782611513 |












