| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | MS20A3010AL |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ W: | 700.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | КЕРАМИКА |
| ТАЙМЕР ДО: | 35.000 мин |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ДЕЦА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 26.00 см |
| ШИРИНА: | 34.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 44.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 20.00 L |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 8806092628311 |
















