| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | MS20A3010AL |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| TIMER TO: | 35.000 мин |
| UNFREEZE: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| HEIGHT: | 26.00 см |
| WIDTH: | 34.00 см |
| LENGTH: | 44.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 20.00 L |
| MAX POWER: | 700 W |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| EAN | 8806092628311 |
















