| MAXPOWER-W | 900.0 W |
| GRILL POWER | 1000.00 W |
| CAPACITY | 25.00 L |
| GRILL FUNCTION | Yes |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MMO-AG25VB(BK) |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 900.0 W |
| GRILL POWER: | 1000.00 W |
| CAPACITY: | 25.00 L |
| TIMER TO: | 95.000 мин |
| GRILL FUNCTION: | Yes |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| HEIGHT: | 38.80 см |
| WIDTH: | 59.40 см |
| LENGTH: | 41.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6944271684801 |
















