| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| GRILL FUNCTION | No |
| Brand | LG |
| MODEL: | MS2042D |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| TIMER TO: | 90.000 мин |
| GRILL STAND: | No |
| GRILL FUNCTION: | No |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| CONVECTION: | No |
| DUAL GRILL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| WEIGHT: | 10.00 kg |
| HEIGHT: | 25.20 см |
| WIDTH: | 45.50 см |
| LENGTH: | 32.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 20.00 L |
| MAX POWER: | 700 W |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| EAN | 8806091575678 |













