| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ | Не |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | MS2042D |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 700.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | КЕРАМИКА |
| ТАЙМЕР ДО: | 90.000 мин |
| СТОЙКА ЗА ГРИЛ: | Не |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ: | Не |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| КОНВЕКЦИЯ: | Не |
| ДВОЕН ГРИЛ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ДЕЦА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ТЕГЛО: | 10.00 kg |
| ВИСОЧИНА: | 25.20 см |
| ШИРИНА: | 45.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 32.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 20.00 L |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 8806091575678 |













