| CAPACITY LITERS | 23.00 L |
| MAX POWER | 800 W |
| COLOUR | БЯЛ |
| UNFREEZE | Yes |
| MAXPOWER-W | 800.0 W |
| CAPACITY | 23.00 L |
| GRILL FUNCTION | No |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | MS23K3513AW |
| CAPACITY LITERS: | 23.00 L |
| MAX POWER: | 800 W |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | MS23K3513AW |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 800.0 W |
| CAPACITY: | 23.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| TIMER TO: | 99.000 мин |
| GRILL STAND: | No |
| GRILL FUNCTION: | No |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| CONVECTION: | No |
| DUAL GRILL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| WEIGHT: | 12.00 kg |
| HEIGHT: | 27.50 см |
| WIDTH: | 48.90 см |
| LENGTH: | 39.40 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806088219387 |















