| МОЩНОСТ W | 1150.0 W |
| ОБЕМ | 23.00 L |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | MS23T5018AN |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 1150.0 W |
| ОБЕМ: | 23.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | КЕРАМИКА |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| ТЕГЛО: | 12.00 kg |
| ВИСОЧИНА: | 27.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 36.30 см |
| ЦВЯТ: | МЕНТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 23.00 L |
| МОЩНОСТ: | 1150 W |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 8806092526075 |












