| MAXPOWER-W | 1150.0 W |
| CAPACITY | 23.00 L |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | MS23T5018AN |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 1150.0 W |
| CAPACITY: | 23.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| UNFREEZE: | Yes |
| WEIGHT: | 12.00 kg |
| HEIGHT: | 27.50 см |
| LENGTH: | 36.30 см |
| COLOUR: | МЕНТА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 23.00 L |
| MAX POWER: | 1150 W |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| EAN | 8806092526075 |












