| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ОБЕМ | 32.00 L |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | MS32DG4504ATE |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 1500.0 W |
| ОБЕМ: | 32.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | КЕРАМИКА |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ДЕЦА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 29.70 см |
| ШИРИНА: | 51.70 см |
| ДЪЛЖИНА: | 42.40 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 32.00 L |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 8806095507088 |











