| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| CAPACITY | 32.00 L |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | MS32DG4504ATE |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 1500.0 W |
| CAPACITY: | 32.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| HEIGHT: | 29.70 см |
| WIDTH: | 51.70 см |
| LENGTH: | 42.40 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 32.00 L |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| EAN | 8806095507088 |











