| МОЩНОСТ | 600 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | HT650E38 |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.640 kg |
| EAN | 3016667245729 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 600 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | HT650E38 |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.640 kg |
| EAN | 3016667245729 |