| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | QD-OLED |
| ТИП ЕКРАН | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 26.5 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 3840x2160 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 120.00 Hz |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Yoga Pro 27UD-10 67E5RAC2EU |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | QD-OLED |
| ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА: | ГЛАНЦОВ |
| ТИП ЕКРАН: | Flat |
| ТЪЧ СКРИЙН: | Не |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 26.5 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 67.3 см |
| ФОРМАТ НА КАРТИНАТА: | 16:9 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 3840x2160 |
| ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G: | 0.03 ms |
| ЯРКОСТ: | 1000 nits |
| КОНТРАСТ: | 1500000:1 |
| СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ: | FREESYNC PREMIUM PRO, G-SYNC |
| МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ: | 0.152 мм |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 178°/178° |
| ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА: | Не |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА: | Да |
| HDMI: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА HDMI: | 2.1 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT: | 1.4 |
| USB-C: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА USB-C: | USB 4, PD UP TO 140W, DP 1.4 |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | HUB 2x USB-C 3.2+2x USB-A 3.2 |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100X100 MM |
| УЕБ КАМЕРА: | Да |
| ГОВОРИТЕЛИ: | Да |
| ЕКСТРИ: | 1X DP 1.4 OUT |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| РАЗМЕР: | 611 X 184.3 X 464~574 MM |
| ТЕГЛО: | 6.700 kg |
| ЦВЯТ: | ECLIPSE BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| EAN | 199272306696 |























