| ХАРД ДИСК | 32 GB |
| HDMI | Да |
| USB | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | GOOGLE TV |
| Марка | THOMSON |
| МОДЕЛ: | 4K BOX 245G |
| ХАРД ДИСК: | 32 GB |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD CORE CORTEX A35 |
| RAM: | 2 GB |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | DOLBY DIGITAL PLUS |
| HDMI: | Да |
| USB: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | GOOGLE TV |
| WI-FI: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 9120106664089 |










