| HDD | 32 GB |
| HDMI | Yes |
| USB | Yes |
| OS | GOOGLE TV |
| Brand | THOMSON |
| MODEL: | 4K BOX 245G |
| HDD: | 32 GB |
| CPU: | QUAD CORE CORTEX A35 |
| RAM: | 2 GB |
| SOUND DECODERS: | DOLBY DIGITAL PLUS |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| OS: | GOOGLE TV |
| WI-FI: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 9120106664089 |










