| ХАРД ДИСК | 8 GB |
| HDMI | Да |
| USB | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | GOOGLE TV |
| Марка | THOMSON |
| МОДЕЛ: | 4K TV BOX 240G |
| ХАРД ДИСК: | 8 GB |
| ПРОЦЕСОР: | Quad-Core Cortex-A35 |
| RAM: | 2 GB |
| ВИДЕО ФОРМАТ: | DivX,H.264,H.265,MKV,MPEG4,WMV |
| АУДИО ФОРМАТИ: | MP3,FLAC,WAV,APE |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | Dolby Digital Plus, DTS |
| HDMI: | Да |
| USB: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Не |
| WI-FI: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | 4K TV BOX 240G |
| ХАРД ДИСК: | 8 GB |
| ПРОЦЕСОР: | Quad-Core Cortex-A35 |
| RAM: | 2 GB |
| ВИДЕО ФОРМАТ: | DivX,H.264,H.265,MKV,MPEG4,WMV |
| АУДИО ФОРМАТИ: | MP3,FLAC,WAV,APE |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | Dolby Digital Plus, DTS |
| HDMI: | Да |
| USB: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Не |
| WI-FI: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.450 kg |
| EAN | 9120106661699 |


















