| HDD | 8 GB |
| HDMI | Yes |
| USB | Yes |
| OS | GOOGLE TV |
| Brand | THOMSON |
| MODEL: | 4K TV BOX 240G |
| HDD: | 8 GB |
| CPU: | Quad-Core Cortex-A35 |
| RAM: | 2 GB |
| VIDEO FORMAT: | DivX,H.264,H.265,MKV,MPEG4,WMV |
| AUDIOFORMAT: | MP3,FLAC,WAV,APE |
| SOUND DECODERS: | Dolby Digital Plus, DTS |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| OPTICAL SPDIF: | No |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| MODEL: | 4K TV BOX 240G |
| HDD: | 8 GB |
| CPU: | Quad-Core Cortex-A35 |
| RAM: | 2 GB |
| VIDEO FORMAT: | DivX,H.264,H.265,MKV,MPEG4,WMV |
| AUDIOFORMAT: | MP3,FLAC,WAV,APE |
| SOUND DECODERS: | Dolby Digital Plus, DTS |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| OPTICAL SPDIF: | No |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.450 kg |
| EAN | 9120106661699 |



















