| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 7800X3D |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 8 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX 5070 TI OC |
| ЗАХРАНВАНЕ | 850 W |
| RAM ПАМЕТ | 16+16 GB |
| ТАЙМИНГ | CL36 |
| Марка | GPLAY |
| МОДЕЛ: | TUF POWER |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 7800X3D |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 8 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | ASUS TUF GAMING |
| ВИДЕО КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX 5070 TI OC |
| МАРКА ЗАХРАНВАНЕ: | ASUS |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | ROG STRIX 850 80+ AURA EDITION |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 850 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASUS TUF GAMING B850-PLUS |
| RAM ПАМЕТ: | 16+16 GB |
| ТИП RAM: | DDR5 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 6000 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL36 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 2280 |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | ASUS TUF GAMING GT302 ARGB |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | USB-C, 4+3X USB 3.2, USB 2.0 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 2.5G LAN |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | 3X DISPLAYPORT, 2X HDMI |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2 X USB 3.2, 1 X USB-C |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |












