| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 16-50mm ( 24-76mm ) |
| СВЕТЛОСИЛА | F3.5-F5.6 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 83.2°-31.7° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XC-16-50 MM F3.5-5.6 |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 16-50mm ( 24-76mm ) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F3.5-F5.6 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 83.2°-31.7° |
| ТЕГЛО: | 195g |
| ФИЛТРИ: | 58mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |









