| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 35mm ( 53mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F1.4 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 44.2° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-35 MM F1.4 |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 35mm ( 53mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F1.4 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 44.2° |
| ТЕГЛО: | 187 гр |
| ФИЛТРИ: | 52mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410206159 |











