| ОБЕМ | 30 L |
| ВИСОЧИНА | 45.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.3 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.2 KW |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | OPRO PLUS S 30 L |
| ОБЕМ: | 30 L |
| ВИСОЧИНА: | 45.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 43.3 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.2 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 576 kWh |
| ЗАЩИТА: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538312518 |














