| NETCAPACITY | 30 L |
| HEIGHT | 45.00 см |
| DIAMETER SM | 43.3 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.2 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | OPRO PLUS S 30 L |
| NETCAPACITY: | 30 L |
| HEIGHT: | 45.00 см |
| DIAMETER SM: | 43.3 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| NOMINAL POWER KW: | 1.2 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 576 kWh |
| PROTECTION: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538312518 |













