| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 84.50 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CTV 804430 B12 TSR |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| DIAMETER SM: | 44.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 2762 |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | АНОДНА |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800879129416 |
























