| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 112.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WVF08039FA-B 3KW |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 112.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 38.7 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1375 |
| ЗАЩИТА: | IP24 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780840 |













