| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 85.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | GCV 80 44 30 B15 EW |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 44.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879131723 |














