| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 85.50 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCV 80 44 30 B15 EW |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 85.50 см |
| DIAMETER SM: | 44.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS: | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879131723 |














